تبلیغات راست
تبلیغات در مشهد رایانه

جستجوی گوگل


جستجو در وب
جستجوی سايت
مشهد رایانه Mashhad Rayaneh: متفرقه

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

اگر از آن دسته افرادى هستيد كه به دنبال آينده و كسب و كارى پر از انرژى و خلاقيت هستند و اگر شديداً از انجام كارهاى روتين و كارمند بانك بودن تنفر داريد(!) و اگر دوست داريد كسب و كارى را برگزينيد كه بدون شك در سال هاى آينده بازار پر رونقى داشته باشد، حتماً به برنامه نويسى به عنوان يك شانس مهم توجه داشته باشيد....

چهارشنبه، 15 دي ماه، 1389
نویسنده:mahdi
بازدید:1633 بار
تلویزیون دیجیتال نسل جدید تلویزیون‌ها می باشد که برتری های زیادی نسبت به پخش آنالوگ شبکه های تلویزیونی دارد.
در تلویزیون دیجیتال، تصاویر تلویزیونی به صورت بیت های داده (صفر و یک)در آمده و از طریق تجهیزات دیجیتال (فرستنده) ارسال می شوند.
در سیستم دیجیتال علاوه بر اینکه کیفیت صدا و تصویر از سیستم آنالوگ بهتر می شود، صدا و سیما نیز قادر خواهد بود تعداد شبکه های بیشتری را در اختیار بینندگان قرار دهد.
شنبه، 11 دي ماه، 1389
نویسنده:mahdi
بازدید:1581 بار

GPS مخفف واژه Global Positioning System

GPS یک سیستم ردیاب و موقعیت یاب است که با استفاده از ماهواره ها کار می کند، به عبارت دیگر مسیر یا مکان موردنظر را با استفاده از اطلاعات آنلاین ارسالی از ماهواره ها مشخص می کند و نیز توانایی شناسایی موقعیت را در هر لحظه در روی زمین یا در محدوده مداری دارد.
سیستم ردیاب ماهواره ای از سه قسمت تشکیل یافته است:

يكشنبه، 29 فروردين ماه، 1389
نویسنده:mahdi
بازدید:2014 بار
یکی از نخستین پرسش ها در باره آغاز سال جدید، این است که سال روی چه علامتی می چرخد؟
تقویم دوازده حیوانی، نه تنها در ایران، بلکه در اکثر کشورهای جهان، به ویژه در آسیا جایگاه ویژه ای دارد.
چینی ها و اکثر ملت های آسیای مرکزی به تاثیر خصوصیات حیوانی که بر آن سال حاکم است بر سالی که آغاز می شود، بر تولدها، کارها، دوستی ها و به ویژه عشق ها و ازدواج ها اعتقاد دارند.
چهارشنبه، 26 اسفند ماه، 1388
نویسنده:mahdi
بازدید:4372 بار

هدف این سند، تعیین مشخصات شناسه حساب بانکی ایران (شبا)، مطابق با استاندارد ISO-13616 است.
در ادامه مطلب می خوانید :

تعاریف و اصطلاحات، قواعد کلی شبا، ساختار و اجزاء شبا، ساختار و قالب BBAN

سه شنبه، 25 اسفند ماه، 1388
نویسنده:mahdi
بازدید:2138 بار
من کامپيوتري‌ام. دقيق‌تر بگويم شغلم برنامه‌سازي کامپيوترست و اين يعني که با هر کليدي بر روي اين صفحه، سالهاست که رفيقم. کيبورد من يکي از آن کيبوردهاي ميکرو سوييچي عهد بوق است که اگر شب باشد و تايپ کني آسايش خانه‌اي را بهم ميزند، بسکه سر و صدا ميکند. اما به آن خو کرده ام. اين کيبوردهاي کربني جديد را نميفهمم. اينها هويت هر کليدي را از آن سلب کرده‌اند. خوب راستش با اين کيبورد من، ديگر هر کليدي صداي خودش را دارد که گوشم به آن آشناست. يعني حضورشان را حس ميکنم. ازان منهاي سمت راست بگير تا ESC سمت چپ. بعضي‌ها رفيق‌ترند اما. مثلا همين کليد Enter رفيق فابريک من است. خوب بايد برنامه‌اي نوشته باشيد تا بدانيد اين Enter چه خداييست. هر بار که آن را ميزني يعني که پرونده يک خط بسته شد. يعني نيمچه اطميناني که از صحت گام قبلي يافته‌اي، يعني که دورخيزکي براي گام بعدي.
جمعه، 20 شهريور ماه، 1388
نویسنده:mahdi
بازدید:1537 بار
1- اول عدد تعداد روز هاي هفته كه به محل كار ( يا محل تحصيل ) مي رويد را روي يك تكه كاغذ بنويسيد. ( اگر در برخي روزها دو بار به محل كار مي رويد مي توانيد آن روز را 2 روز حساب كنيد ولي به هر حال عدد انتخابي نبايد بزرگتر از 10 باشد ). 2- حالا آن عدد را در 2 ضرب كنيد. 3- عدد بدست آمده را با 5 جمع كنيد. 4- حاصل را در 50 ( پنجاه ) ضرب نماييد. 5- اگر سالروز تولدتان در سال جاري گذشته است عدد بدست آمده را با 1753 جمع نماييد و اگر هنوز تا سالروز تولدتان زمان باقي مانده است عدد بدست آمده را با 1752 جمع نماييد. 6-حالا چهار رقم سال تولدتان ( به تاريخ ميلادي ) را از عدد بدست آمده كسر نماييد. اكنون شما بايد يك عدد 3 رقمي داشته باشيد كه رقم سمت چپ آن تعداد روز هاي حضور شما در محل كار مي باشد و دو رقم سمت راست سن شما را نشان مي دهد .
جمعه، 13 شهريور ماه، 1388
نویسنده:mahdi
بازدید:1551 بار
تبلیغات در مشهد رایانه